Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2015

ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΕΚ Χαλκίδας 1 - 3

Δυστυχώς ο διαιτητής  κ. Λάμπρου δεν τα πήγε καλά και αυτό δείχνει πως δεν είναι στα καλύτερά του ως διαιτητής, αφού και την προηγούμενη αγωνιστική υπήρχαν παράπονα και λάθη.
Η ΑΕΚ κέρδισε και πήρε τους βαθμούς της νίκης, αλλά η ΑΥΛΙΔΑ είχε προηγηθεί και κρατούσε αυτό το 1 - 0 μέχρι και τα 6΄ καθυστερήσεων που κράτησε ο κ. Λάμπρου στο ....
ημίχρονο και μετά από λάθος που έκανε και οδήγησε στο πέναλτι και την ισοφάριση.
Εκεί χάθηκαν όλα για την ΑΥΛΙΔΑ η οποία έχασε τον προπονητή αφού τον έβγαλε εκτός ο κ. Λάμπρου και φυσικά έχασε και την ψυχολογία.
Η ΑΕΚ με την εμπειρία των ποδοσφαιριστών της στο Β΄ ημίχρονο πήρε την νίκη και τους 3 βαθμούς.
Την επόμενη αγωνιστική η ΑΥΛΙΔΑ παίζει εκτός με τους ΖΑΡΑΚΕΣ και η ΑΕΚ θα υποδεχθεί τον ΠΑΝΤΙΑΔΙΚΟ.