Παρασκευή 7 Ιουνίου 2013

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ Α.Ο.ΧΑΛΚΙΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ και ΝΕΑ ΦΙΛΙΚΑ

Μια ισοπαλία και μια νίκη ηταν ο απολογισμός των δυο φιλικών της ομάδας των Παλαιμάχων Ποδοσφαίρου του Α.Ο.ΧΑΛΚΙΣ
με τις αντίστοιχες του ΑΙΓΑΛΕΩ και του ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
 Αναλυτικά την ΔΕΥΤΕΡΑ 27/5/2013 η ομάδα μας μετά απο ένα συναρπαστικό παιχνίδι με πολλές φάσεις
και στις δυο εστίες, αναδείχθηκε ισόπαλη με το .....

αγγλικό σκορ 4-4 (ημίχρονο 4-1) με τους ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΥΣ ΑΙΓΑΛΕΩ στο Δημοτικό γήπεδο του ΑΙΓΑΛΕΩ.
Σκόρερς για την ομάδα μας ήταν οι ΦΟΥΡΛΗΣ Γ., ΤΟΚΠΑΣΙΔΗΣ Π. (2) και ΖΕΡΒΑΣ Β.
 Στο άλλο φιλικό ματς που έγινε την ΔΕΥΤΕΡΑ 3/6/2013 στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ η ομάδα μας πήρε την νίκη με σκορ 3-2 (ημίχρονο 2-2)
έχοντας σκόρερς τους ΣΤΑΘΑΡΑ ΣΤ.(2), ΤΟΚΠΑΣΙΔΗ Π.
 Επόμενος ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ την Κυριακή 9-6-2013 και ώρα 18:00 στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
με αντίπαλο την ομάδα της ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ και
ακολουθεί την επόμενη Κυριακή 16-6-2013 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ στην ΑΙΔΗΨΟ με τους ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΥΣ Β. ΕΥΒΟΙΑΣ.
 Ο αγώνας θα γίνει για τον εγκαινιασμό του ΝΕΟΥ χλοοτάπητα του Δημοτικού Σταδίου ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ.