Τρίτη 7 Απριλίου 2015

Τριταθλητές οι Νέοι της κεντρικής ζώνης

Η κεντρική ζώνη νίκησε τη νότια με σκορ 3-0 και τερμάτισε τρίτη στην κατηγορία των Νέων του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων. Το σκορ άνοιξε ο Φτούλης (16΄) και στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου ο ίδιος παίκτης σημείωσε το 2-0. Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στο 87΄ με αυτογκόλ του...
Κρεμμύδα.
2η ζώνη Νέων (κεντρική): Βουτσελάς, Βλάχος, Νικαλάου, Μαυρούτσικος, ...Κικίδης, Καψάλης, Αλμπάνης (73΄ Ανδρικόπουλος), Μανιάς, Φτούλης, Τσεκούρας (61΄ Μπαμιόγλου), Σαλαμούρας (84΄ Λουκάς)
Αναπληρωματικοί: Λουκάς, Ανδρικόπουλος, Κουτρουμάνης, Χιώτης, Μπαμιόγλου, Μερεντίτης, Τσιάτας

3η ζώνη Νέων (νότια): Κυρίτσης, Γιαννής, Χατζηκυριακού  (46΄ Χριστόπουλος), Σοφιανόπουλος, Χρονόπουλος, Αλεξανδρόπουλος, Κρεμμύδας, Ζευκίλης (27΄ Νικολακόπουλος), Θεοδωρόπουλος (68΄ Δρόσης), Αντωνόπουλος, Κωνσταντόπουλος
Αναπληρωματικοί: Νικολακόπουλος, Λαμπρόπουλος, Χριστόπουλος, Στεφής, Δρόσης, Καραβατάς, Αλεξίου

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Γιώργος Μάντζιος, με βοηθούς τους Θεόφιλο Μωυσιάδη και Θανάση Κόλλια, ενώ καθήκοντα 4ου εκτέλεσε ο Γιάννης Πάνος.

Οι τελικοί αγώνες του Πρωταθλήματος θα διεξαχθούν τη Μ. Τετάρτη στο Στάδιο των Ζωσιμάδων (10:00 Παίδες, 12:00 Νέοι).