Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 2022

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ

- Τελικά μόνο έκπληξη δεν ήταν η ανατροπή στο σκορ, στο γήπεδο ΖΑΡΑΚΩΝ. Ο ΜΙΑΟΥΛΗΣ προηγήθηκε με 0 - 3 στο πρώτο ημίχρονο και έχασε ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ.
Στο Β΄ Ημίχρονο η ομάδα του ΜΙΑΟΥΛΗ ήταν σαν να μην υπήρχε στο γήπεδο και η ομάδα των ΖΑΡΑΚΩΝ έκανε το 4 - 3  και πήρε την νίκη.
Η αλήθεια είναι πως οι ποδοσφαιριστές.... του ΜΙΑΟΥΛΗ, για κάποιους λόγους ο καθένας, δεν κάνουν προπονήσεις και αυτός είναι ο κύριος λόγος που η κούραση τους οδήγησε στο να χάσουν τη ευκαιρία να κερδίσουν τους ΖΑΡΑΚΕΣ εκτός έδρας.
Η κούραση τους οδήγησε στο απλά να κάνουν σουτ από το κέντρο του γηπέδου, να βγάζουν την μπάλα πλάγιο άουτ και γενικώς να χρησιμοποιούν το σύστημα "όπου νάναι".
Κύριοι, χωρίς προπόνηση, τίποτα δεν θ΄ αλλάξει και είναι κρίμα για την ομάδα, αλλά και για τον καθένα ποδοσφαιριστή ξεχωριστά.